George Landbouskou

Slide 1
George Landbouskou
Next show: 29 August - 1 September 2024
Slide 1
George Landbouskou
Next show: 29 August - 1 September 2024
Slide 1
George Landbouskou
Next show: 29 August - 1 September 2024
previous arrow
next arrow

Saterdag

25 AUGUSTUS 202326

08:00HekkeHekke maak oop vir stalletjie houers
09:00HekkeHekke maak oop vir publiek
08:00 – 14:00SportKickboxing Tournament
08:00 – 13:00SportBoks in SASL Saal
09:00 – 18:00SportSkaak in kerkgebou
09:00Dep LandbouUitstalling van dienste gelewer deur Dep Landbou – oop vir publiek
09:00Mnr SkouDeelnemers kom bymekaar by Oppi Stoep
09:00PerdeOpe in hand reun
09:10PerdeOpe in hand merrie
09:20PerdeSaalperd kampioen 3 gang plesier perd
09:30TentpeggingGallows & Relay event
09:30PerdeOpe best turned out under 18
09:40PerdeOpe best turned out above 18
09:50PerdeFries Kampioen enkeltuig
10:00 – 11:00PluimveeVeiling van 20 beste beoordeelde pluimvee
10:00 – 13:00Padel TennisAdults Mixed Doubles Beginners
10:00Perde3 Gang ryperd 18 jaar en onder
10:00Kinder kompetisie – Oppi Stoep 0 -6 maande
10:00DamesoggendJenna Leigh Bilong Raadsaal
10:00 – 12:00JeugskouBoerbok beoordeling
10:00 – 14:00JeugskouPluimvee werkswinkel
10:10Perde3 Gang ryperd 18 jaar en oor
10:20PerdeSaalperk kampioen 5 gang plesier perd
10:20Kinder kompetisie – Oppi Stoep7 – 12 maande
10:20Oppi StoepMihryn Meyer
10:30PerdeOpe beste drawwer 18 jaar en onder
10:40PerdeOpe beste drawwer 18 jaar en oor
10:40Kinder kompetisie – Oppi Stoep1 – 3 jaar
10:50PerdeFries 3 gang universeel
11:00PerdeSaalperd kampioen enkeltuig
11:00Kinder kompetisie -Oppi Stoep4 – 6 jaar
11:00Oppi StoepLiezl
11:10PerdeOpe beste ponie en ruiter
11:20Kinder kompetisie – Oppi Stoep7 – 9 jaar
11:20PerdeSaalperd kampioen siertuig
11:30PerdeOpe beste stapper 18 jaar en onder
11:40PerdeOpe beste stapper 18 jaar en oor
11:40Kinder kompetisie – Oppi Stoep10 – 12 jaar
11:40Oppi StoepDriekie
11:50PerdeOpe leiriem 10 jaar en onder (stap draf)
12:00PerdeOpe ruiterkuns 18 jaar en onder
12:00Kinder kompetisie – Oppi Stoep13 – 15 jaar
12:10PerdeOpe ruiterkuns 18 jaar en oor
12:20Oppi StoepLiezl
12:20PerdeOpe leiriem 10 jaar en onder (slegs stap)
12:30PerdeOpe beste galop 18 jaar en onder
12:40PerdeOpe beste galop 18 jaar en oor
13:00Oppi StoepJannie de Bruin
14:00Oppi StoepZanda & Driekie
14:00PerdeAlle rasse fancy dress
14:10PerdeSaalperd kampioen parkperd
14:20PerdeFries 3 gang
14:30PerdeSaalperd kampioen 3 gang
14:40PerdeOpe 3 gang kampioen kinder ryperd
14:50PerdeOpe 3 gang kampioen wolwassenes
15:00 – 16:00Padel TennisTop Eden Players
15:00 – 17:30VermaakSang kompetisie in vermaaktent.
15:00Oppi StoepTashia
15:00PerdeSaalperd kampioen 5 gang
16:00 – 17:00SportBoxing Weigh in
16:00 – 18:00StockcarsScrootening
16:00Oppi StoepRhino & Rasta
17:00 – 20:00Padel TennisAdults Mixed Doubles Intermediate
18:00 – 22:00SportFight Night – Kickboxing SASL Saal
18:00VermaakByron Minnie
19:00VermaakMichael Lindt
19:00VermaakMichael Lindt kontak Mnr Skou wenner aan
19:00 – 00:00StockcarsStockcars op Ovaalbaan
20:00VermaakWenner van sangkompetisie word aangekondig
20:00VermaakOptrede deur Jay
21:00VermaakDJ maak musiek
Scroll to Top